ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 15 lutego 2014

La Liga

Sevilla - Valencia
Valencia +0,5 HA ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 3 bramek ::: 2,35 ::: Pinnacle ::: 2/10

7 drużyna przeciwko 8 drużynie tabeli. Bilans bramek? +1 Sevilli, +1 Valencii. Punkty? 31 Sevilli, 31 Valencii. Wszystko bardzo podobne... ale nie do końca. Po pierwsze kurs na Valencię wynosi ponad 3,00 co uważam, za świetne value. Po drugie i najważniejsze, różnica pomiędzy Sevillą, a Valencią jest taka, że gospodarze są w mocnym dołku. Od 5 meczów nie wygrali spotkania, a trzy ostatnie przegrali. Warto dodać w jakim stylu przegrali. Stracili u siebie trzy bramki z Levante, na wyjeździe trzy z Malagą i na deser ostatnio aż 4 z Barceloną.
Za to o Valencii można napisać wręcz przeciwnie. Złapali formę i prawdopodobnie będą chcieli ją podtrzymać. Wygrali z Barceloną na Camp Nou, a u siebie roznieśli w drobny mak Betis Sevillę aż 5:0.
Uważam, że w tym meczu równie dobrze może paść "hokejowy" wynik. Value jest po stronie Valencii, ale mecz mi osobiście cuchnie remisem na odległość dlatego wolę zabezpieczyć się opcją Valencia lub remis.

Wynik: 0:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz