Liga Europejska

Rubin Kazan - Betis
Rubin Kazań ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 2/10
Rubin Kazań (-1 HA) ::: 2,56 ::: Pinnacle ::: 1/10

Betis Sevilla jest liderem dolnej części tabeli La Liga, są na ostatnim miejscu. W pierwszym meczu strzelili gola już w 3 minucie, a Hiszpanie grali od 28 minuty w przewadze jednego zawodnika, pomimo to zachowali się jak ostatni frajerzy i mecz tylko zremisowali 1:1.
Chuli (11/0) - Napastnik

Nawet bez tych absencji będzie im trudno wygrać ten mecz. Rubin Kazań w Lidze Europejskiej, a w szczególności na własnym obiekcie spisuje się świetnie. Na 15 ostatnich meczy u siebie tylko 2 razy przegrali i raz zremisowali. W tym czasie pokonali u siebie Inter Mediolan, Tottenham czy Chelsea Londyn.
Jeżeli do przerwy będzie 0:0 gram delikatnie na under 0,5 bramki.

Wynik: 0:2

Lyon - Ch. Odessa
Lyon ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10

Olympique Lyon pomimo, że w pierwszym meczu na Ukrainę wysłał mocne rezerwy to udało im się ugrać korzystny rezultat 0:0. Co tu dużo ukrywać, jeżeli Lyon wystawi mocniejszy skład to powinni ten mecz spokojnie wygrać. Na ostatnich 7 meczy u siebie z okazji rozgrywek Ligi Europejskiej, ani razi nie przegrali, a aż 5 razy wygrali. Odessa to zwykły ligowy przeciętniak z ligi ukraińskiej.