środa, 19 lutego 2014

Liga Mistrzów

Arsenal - Bayern Munich 
Bayern Monachium ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10
Bayern Monachium (-1 HA) ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 1/10

Odnośnie tego typu to nie mam aż tak wielkiej pewności jak do PSG (dlatego stawka delikatnie niższa), a pisanie o "promocjach" w kursie 1,75 w meczu wyjazdowym Ligi Mistrzów to jakieś nieporozumienie, ale wróćmy do analizy...
Guardiola z Barcelony + Bayern Monachium to może być zabójcza mieszanka dla Arsenalu. Myślę, że nie ma większego sensu pisać o Bawarczykach. Są jednym z głównych kandydatów do obronienia trofeum, na przestrzeni kilku lat regularnie występują w finale Ligi Mistrzów. Grają świetnie, dużo strzelają, mają piekielnie mocny skład i są przede wszystkim dobrze zgrani.
Arsenal ostatnio złapał dołek formy, choć trzeba przyznać, że moim zdaniem wyszedł im mecz z Liverpoolem z okazji Pucharu Anglii. Wcześniej na wyjeździe przegrali aż 5:1 z The Reds czy 0:0 z przeciętnym United gdzie Van Persi zmarnował dwie setki to dość słabe wyniki. Dla Wengera 1/8 finału Ligi Mistrzów to jest chyba jakaś klątwa i prawdopodobnie znów Londyńczycy odpadną już w tej fazie turnieju. Warto przypomnieć, że rok temu na Emirates Stadium wygrał Bayern Monachium aż 1:3.
W skrócie... drużyna z Niemiec jest w lepszej formie, mają na każdej pozycji lepszego zawodnika, same okoliczności i trzeźwe spojrzenie na mecz skreśla Arsenal już na starcie. Jeżeli zagra Giroud i Wilshere to o wynik jestem spokojny, bo to aktualnie "dwa partacze" w klubie z Londynu.

Wynik: 0:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz