ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 20 czerwca 2014

ATP Eastbourne

Gasquet R. - Lopez F.
Gasquet R. ::: 1,70 ::: Pinnale ::: 3/10

To powinien być genialny mecz, przynajmniej tak się zapowiada i każdemu miłośnikowi tenisa polecam go obejrzeć, to będzie taki deser przed Wimbledonem. Obaj są w genialnej formie, dla Lopeza to już będzie drugi finał z rzędu na kortach trawiastych. Warto przypomnieć, że w poprzednim przegrał w finale z Dimitrovem, ale mecz był niezwykle zacięty. Padły 3 tie-breaki i ostatecznie górą był Bułgar. Warto dodać, że rok temu Hiszpan wygrał ten turniej, a to co zagrał w tym roku z Amerykaninem Samem Querreyem w półfinale pod siatką to tenisowy majstersztyk. Nic tylko bić brawo!
Gasquet jedynie w pierwszym meczu na tym turnieju miał małe problemy z Tomicem, ale to wszystko jeszcze można wytłumaczyć. Dla Francuza to był pierwszy mecz na szybkiej nawierzchni od turnieju w Miami, gdzie jak wiemy nabawił się kontuzji. Wrócił dopiero na French Open. W tym turnieju świetnie trzyma swoje podanie, dobrze czyta grę, a jego backhand jest praktycznie bezbłędny co może być śmiercionośne dla leworęcznego Hiszpana. Zresztą same H2H mówi wszystko 5:0 dla Francuza od 2003 roku do 2010 więc dość dawno.
Mecz mniej więcej powinien wyglądać tak, że Gasquet będzie grał na lewą stronę, a tam Lopez jedynie będzie mógł grać slajsem bądź dwuręcznym backhadem, co będzie spowalniało jego grę. Natomiast dla Francuza powinno to ustawić sytuację na punkt.

Wynik: 3:6 7:6(5) 5:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz