czwartek, 31 lipca 2014

ATP Kitzbuhel

Thiem D. - Vesely J.
Thiem D. ::: 1,81 ::: Pinnacle ::: 3/10

Spotkali się bodajże jakieś 2 tygodnie temu w Hamburgu gdzie wygrał Dominic Thiem, 7:5 6:0. Teraz gra przed własną publicznością, na pewno będzie grał z podwójną motywacją. Austriak jest ostatnio w lepszej formie niż jego przeciwnik, który ostatnio zaliczył żenująca passę 4 meczy bez zwycięstwa. Co prawda Vesely pokonał tutaj Struffa, ale Niemiec na ostatnie 10 meczy wygrał zaledwie 2 razy.

Wynik: 6:3 7:6(3)

Schwartzman D. - Granollers-Pujol M.
Granollers-Pujol M. ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 3/10

Hiszpan wygrał rok temu ten turniej dlatego na niego typuję, teraz co prawda jest bez formy, ale tutaj powinno mu zależeć na zwycięstwie. W Gstaad trafił na świetnie spisującego się Andujara który wygrał turniej, wcześniej przegrał z młodym Dominicem Thimem w Hamburgu po 3 setach. Schwartzmann pokonał tutaj młodego Zvereva oddając mu tylko 1 gema, ale pominę ten mecz. Niemiec jest młody i brak mu ogrania na ATP.

Wynik: 3:6 4:6

Rosol L. - Gonzalez M.
Rosol L. ::: 1,57 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rosol ostatnio jest w świetnej formie, ale powoli forma zniżkowa, co nie zmienia faktu, że w Kitzbuhel może postarać się o dobry wynik. W pierwszej rundzie pokonał gospodarze w dwóch setach Haider-Maurera, teraz czeka na niego Gonzalez który gra tutaj od kwalifikacji, wygrał już 5 meczów, ale... H2H 0:4 z Ramosem teraz, do tego Hiszpan miał kłopoty przy swoim serwisie, Carreno-Busta jest jeszcze młody i dopiero wchodzi w środowisko ATP. Gonzalez to zwykły tenisowy challengerowiec, który odpalił z formą na tym turnieju, do tego miał trochę szczęścia drabince.

Wynik: 3:6 6:4 3:6