czwartek, 24 lipca 2014

ATP Umag

Cuevas P. - Seppi A. 
Cuevas P.  ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Cuevas ostatnio jest w świetnej formie. Kiedyś grał dość solidnie na podwórku ATP, ale teraz powoli wraca do tego poziomu o czym choćby świadczy wygrany turniej w Bastad. Tutaj jak na razie 4 zwycięstwa łącznie z kwalifikacjami. Widać, że zależy mu na tym turnieju, a Seppi? Gra wtedy jak mu się chce. Potrafi zagrać genialny mecz i tenisową żenadę. Ogólnie to Włoch w tym roku gra kiepsko w porównaniu do 2013.

Wynik: 6:3 6:1

Sousa J. - Gabashvili T. 
Sousa J. ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Portugalczyk to okropnie nieobliczany zawodnik, jeżeli zależy mu na jakimś turniej tam gra świetnie. W Szwecji doszedł do samego finału, w Hamburgu przegrał już w 1 rundzie z Rosolem, ale Czech jest w świetnej formie. Gabashvili podobnie jak i Sousa, miał swoje dobre momenty w 1 części sezonu. On na drugi dzień potrafi zagrać tragiczny mecz. Zwycięstwo nad Lajovicem wcale mnie nie przekonuje.

Wynik: 6:3 4:6 2:6

Zeballos H. - Coric B. 
Zeballos H. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 3/10

Borna Corcic rocznik 1996, mało ma wspólnego z ATP, do tego gra u siebie. W pierwszym meczu pokonał kompletnie bez formy Francuza Rogera Vasselina. Teraz poprzeczka delikatnie wyżej, bo gra przeciwko doświadczonemu Zeballosowi który swego czasu pokonał w Chile Rafaela Nadala. Warto dodać, że Zeballos zaliczył już tutaj 3 udane zwycięstwa w kwalifikacjach i jedno w głównym turnieju przeciwko dobrze serwującemu Ante Pavic (18 asów w meczu). To moim zdaniem czyni go faworytem w tym meczu.

Wynik: (4)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz