piątek, 4 lipca 2014

World Cup 2014 - 1/4

Holandia - Kostaryka
Holandia ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/10

Nie zdziwię jak się ten mecz zakończy się wynikiem 3:0, jeden z największych mass-picków podczas tego turnieju. Szczerze to nawet nie dziwię się, bo czy ktoś wyobraża sobie Kostarykę ogrywającą Holendrów, albo Kostarykę w półfinale MŚ?
Holandia też "cudem" awansowała w 1/8 z Meksykiem, ale nie ma sensu porównywać złotych medalistów olimpijskich do Kostaryki, po drugie ten mecz się toczył w bardzo dużym upale.
Jedynie mam obawy, żeby ten mecz nie skończył się tak jak ten Niemców z Algierią, gdzie po 90 minutach padł remis 0:0, a już w 2-3 minucie dogrywki padła bramka.
Kostaryka ograła Urugwaj który już od początku mistrzostw nie zachwycał, Włosi zlekceważyli rywala, a Anglia zagrała remis o "honor". Grecja rzutem na taśmę awansowała do 1/8, później Kostaryka musiała się bronić w osłabieniu większość meczu razem z dogrywką. Holandia wygra!