Janowicz J. ::: 1,666 ::: Pinnacle ::: 2/10
Janowicz J. -2 gemy ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 1/10
Janowicz J. -1,5 seta ::: 2,70 ::: Pinnacle ::: 1/10
Janowicz J. +1,5 seta ::: 1,303 ::: Pinnacle ::: 1/10

Zapowiada się niezwykle ciekawy i wyrównany finał, ale słusznym faworytem meczu jest tutaj Jerzy Janowicz. Pewne zwycięstwo nad Carlosem Berlocqu, później dramatyczny mecz z Sousą gdzie w 3 secie Polak w gemach przegrywał 3:5, ale wyciągnął mecz w dramatycznych okolicznościach i widać, że to go mocno podbudowało. Wygrał z Rogerem-Vasselinem w trzech setach, później zatrzymał Belga Goffina który zanotował passę 25 meczów wygranych z rzędu. Dzisiaj w nocy rozprawił się z Amerykaninem Samem Querreyem który grał dość dobrze w tym turnieju, lecz nigdy nie przeszedł dalej niż półfinał tego turnieju.
Rosol:
- Pierwszy set przegrany z Harrisonem 3:6. Później w drugim przy stanie 2:1 walkower.
- Pablo Andujar, wygrał 1 set do 1 gema. Później wygrał zaledwie 4 gemy w dwóch setach.
- Isner = walkower.
- Rosol zagrał dobry mecz z Lu, ale obaj zawodnicy mieli po tyle samo wygranych punktów w meczu 101-101. Rosol często ratował się serwisem, zresztą podobnie jak i Janowicz.

H2H 1:2 dla Janowicza. Lukas Rosol wygrał raz w Pradze u siebie w ojczyźnie 2011 roku. Janowicz pewnie rok temu w Marsylii oddając tylko 6 gemów. Dla Polaka jest to walka o pierwszy turniej w karierze. Grał już w półfinale Wimbledonu, finale Mastersa, najwyższy czas by dołączył do grona zwycięzców turnieju ATP, bo poza nim, Paire i Vaskiem Pospisilem wszyscy w podobnym wieku co i Janowicz wygrali już swój pierwszy turniej. Kibicujmy dzisiaj Polakowi, napiszmy szybką petycją do TVP z prośbą o transmisję finału w głównym kanale. To byłaby świetna promocja tenisa w Polsce.