US Open 2014

Bachinger M. - Murray A.
Bachinger M. +2,5 seta ::: 2,52 ::: Pinnacle ::: 1/10
Bachinger M. ::: 10,15 ::: Pinnacle ::: 1/10

Tu może paść sensacja i to całkiem poważnie. Kto oglądał pierwszy meczu Murraya na tym turnieju ten zapewne łapał się za głowę. W 4 secie z Robinem Haase mało brakowało, a by doszło do 5 seta. Szkota łapały skurcze mięśni, serwis na żenującym poziomie. Ogólnie wyglądał bardzo słabo. Za to Niemiec Bachinger pomimo, że jest w rankingu tam gdzie jest to kwalifikacje przeszedł jak burza, do tego w 1 rundzie pokonał Stepnaka w trzech łatwych setach.

Wynik: 3:6 3:6 4:6

Coric B. - Estrella V.
Coric B. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Młodość vs. doświadczenie. Obawiam się delikatnie tego meczu to jednak gram na Corica, młody ambitny chłopak, który już pokazał się z dobrej strony podczas turnieju w Umag. Estrella co prawda ostatnio w dobrej formie, pokonał Sijslinga, to jednak patrząc na cały sezon w roku 2014, młodzi zawodnicy zaskakują wszystkich pozytywnie. Nie polecam grać tego meczu grubo. Holender po wygraniu 1 seta, w drugim przełamał i prowadził bodajże już 1:4, ale przestał grać i przegrał mecz w 4 setach. Dziwne spotkanie to było.

Wynik: (2)6:7 6:4 4:6 2:6