ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 31 sierpnia 2014

US Open 2014

Lopez F. - Thiem D.
Lopez F. ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 4/10

Na turniejach wielkiego szlema wychodzi z zawodników przede wszystkim doświadczenie. Lopez od turniejów na trawie gra na świetnym poziomie, może ostatnio obniżył co prawda i loty to jednak nadal jest to solidny doświadczony, przede wszystkim sprytny zawodnik. Thiem to jeszcze młokos z rocznika 1993, pokonał Gulbisa, ale do tego zwycięstwa można mieć spore wątpliwości. Ja bym tu osobiście wystawił kurs 1,30 na Hiszpana. Jak dla mnie dość spore value. Może nie będzie tutaj 3:0, ale jakieś 3:1 bądź nawet 3:2 raczej dla Lopeza. Felciano miał trochę szczęścia w 1 meczu z Dodigiem Ivanem (patrz Janowicz na Winston-Salem), ale Chorwat to okropnie nieobliczalny zawodnik z dużym potencjałem. Nie bez powodu pokonał kiedyś Nadala na Mastersie.

Wynik: 4:6 2:6 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz