ATP Kuala Lumpur & ATP Shenzhen

ATP Kuala Lumpur:

Cuevas Pablo - Benneteau Julien
Benneteau Julien ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/10

Rok temu Francuz grał tutaj świetnie, doszedł do finału gdzie przegrał z Sousą. Wawrinka uległ rok temu Francuzowi, a jak wiemy wtedy Szwajcar zagrał 5 setówkę z Djokovicem czyli był w formie. Cuevas też od kilku miesięcy zaczął grać na świetnym poziomie rodem z top 20, ale nadal mu nie ufam i nie wiem na co go stać. To, że pokonał Dodiga Ivana w 3 setach jeszcze o niczym nie świadczy, bo jak dobrze wiemy Chorwat jest ostatnio w bardzo słabej dyspozycji.

Wynik: 3:6 7:6(3) 4:6

ATP Shenzhen:

Robredo Tommy - Seppi Andreas
Robredo Tommy ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 4:3 i szykuje się teoretycznie bardzo zacięty mecz. Robredo od US Open zrobił sobie przerwę, ale tutaj wygrał już z Grothem w 3 setach, a był on w formie. Seppi co prawda też tutaj gra dobrze, zaliczył już dwa pewne zwycięstwa, w tym jeden świetny mecz z Bolellim. Co by nie mówić to jednak w ostatnich sezonach Robredo jest lepszy. Podrzędny turniej w Chinach, więc radzę uważać z grubymi stawkami.

Wynik: 6:4 (5)6:7 6:3