ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 22 października 2014

ATP Basel & ATP Valencia

ATP Basel: 

Gulbis E. - Coric B. 
Gulbis E. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

Łotysz Gulbis gra przede wszystkim najlepiej właśnie na turniejach w hali co już pokazał na początku tego sezonu. Teraz co prawda o niebo gorsze wyniki, ale nadal pokonuje tych zawodników których jest w stanie, a do takich w mojej opinii należy właśnie wkraczający powoli dopiero do ATP Borna Corcic dla którego ulubioną nawierzchnią do gry jest przede wszystkim nawierzchnia typu clay. Dziś grają w hali gdzie Gulbis czuje się jak ryba w wodzie.

Wynik: (2)6:7 3:6

ATP Valencia: 

Robredo T. - Lu Y.H. 
Robredo T. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:1, ale to właśnie Hiszpan jest ostatnio w zdecydowanie lepszej formie niż Tajwańczyk Lu. Do tego nie muszę pisać, ale graj  Hiszpanii ojczyźnie Robredo, a jak dobrze go znamy on potrafi mobilizować się na turnieje przed własną publicznością. Tommiego najczęściej zatrzymują zawodnicy zdecydowanie lepsi lub będący w formie. Lu aktualnie w mojej opinii to zwykły przeciętniak, skoro Hiszpan pokonał Isnera z takim serwisem, to z odebraniem Lu nie powinien mieć większych kłopotów.

Wynik: 6:2 6:4

1 komentarz: