ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 2 października 2014

ATP Pekin & ATP Tokio

ATP Tokio: 

Simon G. - Johnson S.
Simon G. ::: 1,59 ::: Pinnacle ::: 3/10

Francuz podczas US Open był w świetnej formie (jako jedyny wygrał więcej niż 1 set z Cilicem), a przed tym w Cincinnati pograł 3 sety z Djokovicem. Podpuścił mało prestiżowy turniej w Shenzhen, a tutaj gra na miarę swoich możliwości. Skoro znalazł się w tej rundzie co jest to teraz powinno zaowocować jego doświadczenie w turnieju przeciwko Johnsonowi który jest nie oszukujmy się dużo gorszy niż Gilles Simon. Amerykanin miał łatwiejszych przeciwników.

Wynik: 7:6(4) 6:1

ATP Pekin:

Cilic M. - Murray A.
Murray A. ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 3/10

Pewnie wielu zaskoczę tutaj, ale gram w stronę Murraya. Dla mnie Szkot odżył w ostatnim czasie, podczas US Open świetny występ, a ostatnio wygrał turniej gdzie bronił kilku match pointów z Tommym Robredo. Ten triumf w całym turnieju na pewno dał mu sporo pewności siebie, co pokazuje w ostatnich występach.
Cilic moim zdaniem nie gra teraz na takim genialnym poziomie jak na US Open, zresztą nic dziwnego, po takim sukcesie i euforii ciężko utrzymać dalej wysoką formę. Djokovic również delikatnie spuścił z tonu po wygranym Wimbledonie na turniejach Masters w Cincinnati i Toronto.

Wynik: 1:6 4:6

1 komentarz: