ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 3 października 2014

ATP Pekin

ATP Pekin:

Kto wygra ATP Pekin?
Djokovic N. ::: 1,57 ::: Bet365 ::: 3/10

Murray co prawda poprawił swoją grę po kolejnej zmianie trenerów, jest bardziej agresywny, ale nadal jest to ten sam nieobliczalny Murray, który ostatnio wybronił kilka match pointów z Tommym Robredo w finale Sheznhen. Dzisiaj według przewidywań Marin Cilic zawiódł na całej linii, ale tego można było się spodziewać. Nawet niekiedy używał tych samych schematów gry co podczas US Open tylko różnica była dzisiaj taka, że piłki po prostu lądowały w siatkę, albo aut.
Djokovic rok temu po US Open wygrał Pekin, Szanghaj, Paryż i Londyn WTF. Zresztą on w Pekinie czuje się jak ryba w wodzie i tylko dodaje co mecz kolejne cyfry bilansu z turnieju w Chinach, aktualnie jest to na poziomie 22:0. To, że Djokovic odpadł z US Open dość szybko to pomijam, bo grali wtedy w morderczych warunkach (okropny upał) z Keiem Nishikorim.
Po drugiej stronie drabinki Klizan który z Xin Gao bronił kilku match pointów w kwalifikacjach, a dzisiaj pokonał Rafaela Nadala po dość dziwnym meczu. Berdych też jest mocny, ale nie tak jak Djokovic. Jedynie Murray coś tutaj może napsuć nerwów, ale jedynie to moim zdaniem set.

Wynik: Djokovic N.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz