ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 13 października 2014

ATP Vienna, ATP Moscow, ATP Stockholm

ATP Vienna: 

Melzer G. - Berlocq C.
Berlocq C. -1,5 seta ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10

Obaj preferują bardziej nawierzchnie ziemne, ale to Berlocq jest o klasę lepszym zawodnikiem i przede wszystkim bardziej doświadczonym. Za Melzerem w tym meczy przemawia jedynie fakt, że gra przed własną publicznością.
Argentyńczyk ostatnio pokazał się z dobrej dyspozycji wygrywając turniej challenger w Porto Alegre. Jeżeli wyjdzie na kort pewny siebie i skupiony od 1 piłki, to mecz może zakończyć się w dwóch szybkich setach.

Wynik: 3:6 (2)6:7

 ATP Moscow: 

Jaziri M. - Krajinovic F. 
Jaziri M. ::: 1,95 ::: Pinnacle ::: 3/10

Jaziri zanotował świetny występ na Mastersie w Szanghaju, a dla takiego zawodnika jak on to olbrzymi sukces. Widać, że jest w formie i być może te pasmo triumfów będzie chciał podciągnąć do końca sezonu. Już w tym sezonie pokazał się w kilku meczach z naprawdę dobrej strony. Serb Kraijinovic jest z rocznika 1992, o wiele mniej doświadczenia w meczach. Szykuje się ciekawy wyrównany mecz.

Wynik: 4:6 2:6

ATP Stockholm: 

Ramos A. - Nieminen J. 
Nieminen J. -1,5 seta :::  1,78 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nieminen Jarkko to klasa sama w sobie przede wszystkim w grze na hali. Co prawda ostatnio w Tokio skreczował, ale myślę, że to był bardziej zabieg taktyczny na turnieje europejskie w hali niż te w Azji. Zawodnik tej daty musi mądrze i taktycznie rozplanować terminarz gry i udziału w turniejach. Ramos na hali praktycznie nie istnieje, ostatnio gra tylko na mączce. Rok temu w tym okresie gry przegrywał wszystko pod rząd jak leci.

Wynik: 4:6 4:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz