ATP Vienna, ATP Moscow, ATP Stockholm

ATP Vienna:

Bellucci T. - Lopez F.
Lopez F. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Lopez to w ogóle od turniejów na trawie gra na genialnym poziomie i prawdopodobnie będzie chciał podtrzymać dobre wyniki do końca sezonu. Został jeszcze dla niego ważny turniej w Hiszpanii Valencii. H2H 1:2 z dość odległych lat. Dla mnie Thomaz Bellucci to taki niespełniony zawodnik który odpadli w ciągu roku 1-3 razy i pokona kogoś z czołówki, reszta sezonu to zwykłe zwycięstwa lub porażki na poziomie challenger. Lopez to klasa sama w sobie, a na hali jego slajs powinien się sprawdzić przeciwko leworęcznemu Bellucciemu.

Wynik: (9)6:7 6:1 6:4

ATP Moscow:

Youzhny M. - Monaco J.
Youzhny M. ::: 1,46 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:1 i również dzisiaj spodziewam się dość zaciętego meczu na korzyść Rosjanina, typuję w ciemno wynik 2:1 w setach. Rosjanin już na turniejach w Azji pokazał się z dobrej strony, a teraz gra w Rosji, czyli na dość ważnym turnieju jak dla niego. Monaco ostatnio grał coraz lepiej, ale hala to nie jest jego nawierzchnia. On nie lubi szybko kończyć wymian.

Wynik: 6:3 7:6(6)

ATP Stockholm:

Dolgopolov A. - Mannarino A.
Dolgopolov A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie wiem czy to dość dobry pomysł z grą na Ukrainca, ale jednak spróbuję. Ostatnio Dologpolov przegrał podczas turnieju Masters w Szanghaju z Bautistą-Agutem, ale to był dziwny mecz, bo z tego co pamiętam w jednym bądź dwóch setach prowadził z przełamaniem, po czym tracił dwa razy z rzędu swoje podanie. Wyglądało to dość nieźle przeciwko walczącemu i stawiającemu opór Hiszpanowi. Mannarino taki nie jest, dla mnie to jeden z tych zawodników którzy nie przekroczą progu jakiegoś większego sukcesu w karierze. Ot taki po prostu zwykły zawodnik w tourze kręcący się w okolicach 70 miejsca. Jeżeli Dolgopolov potrafi na co go stać i nie przejdzie obok meczu to powinien wygrać to spotkanie.

Wynik: 4:6 7:6(2) (4)6:7