ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 16 października 2014

ATP Vienna, ATP Moscow, ATP Stockholm

ATP Vienna: 

Bellucci T. - Lopez F. 
Lopez F. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Lopez to w ogóle od turniejów na trawie gra na genialnym poziomie i prawdopodobnie będzie chciał podtrzymać dobre wyniki do końca sezonu. Został jeszcze dla niego ważny turniej w Hiszpanii Valencii. H2H 1:2 z dość odległych lat. Dla mnie Thomaz Bellucci to taki niespełniony zawodnik który odpadli w ciągu roku 1-3 razy i pokona kogoś z czołówki, reszta sezonu to zwykłe zwycięstwa lub porażki na poziomie challenger. Lopez to klasa sama w sobie, a na hali jego slajs powinien się sprawdzić przeciwko leworęcznemu Bellucciemu.

Wynik: (9)6:7 6:1 6:4

ATP Moscow: 

Youzhny M. - Monaco J. 
Youzhny M. ::: 1,46 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 3:1 i również dzisiaj spodziewam się dość zaciętego meczu na korzyść Rosjanina, typuję w ciemno wynik 2:1 w setach. Rosjanin już na turniejach w Azji pokazał się z dobrej strony, a teraz gra w Rosji, czyli na dość ważnym turnieju jak dla niego. Monaco ostatnio grał coraz lepiej, ale hala to nie jest jego nawierzchnia. On nie lubi szybko kończyć wymian.

Wynik: 6:3 7:6(6)

ATP Stockholm: 

Dolgopolov A. - Mannarino A. 
Dolgopolov A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10

Nie wiem czy to dość dobry pomysł z grą na Ukrainca, ale jednak spróbuję. Ostatnio Dologpolov przegrał podczas turnieju Masters w Szanghaju z Bautistą-Agutem, ale to był dziwny mecz, bo z tego co pamiętam w jednym bądź dwóch setach prowadził z przełamaniem, po czym tracił dwa razy z rzędu swoje podanie. Wyglądało to dość nieźle przeciwko walczącemu i stawiającemu opór Hiszpanowi. Mannarino taki nie jest, dla mnie to jeden z tych zawodników którzy nie przekroczą progu jakiegoś większego sukcesu w karierze. Ot taki po prostu zwykły zawodnik w tourze kręcący się w okolicach 70 miejsca. Jeżeli Dolgopolov potrafi na co go stać i nie przejdzie obok meczu to powinien wygrać to spotkanie.

Wynik: 4:6 7:6(2) (4)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz