ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 22 listopada 2014

ATP Challenger Tour Finals 2014 - Sao Paulo

Estrella V. - Clezar G.
Estrella V. ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 2/10

Estrellę to raczej większość osób kojarzy z tego sezonu przede wszystkim z ATP, gdzie reprezentant Dominikany, bodajże w Bogocie grał jak natchniony niczym wczoraj Gael Monfils.
Pomimo, że ten turniej zaczął od porażki, to awansował ze swojej grupy z 1 miejsca. Wczoraj pokonał w dwóch pewnych setach Włocha (zamieszanego w afery korupcyjne) Bolleliego który był już pewny 1 miejsca. Clezar to reprezentant Brazylii, dostał na tym turnieju "dziką karte", choć był skreślany na początku turnieju, to jednak udało mu się awansować do półfinału.
Uważam, że na tej fazie po prostu zakończy swój udział turnieju, bo bardziej przekonuje mnie doświadczenie Victora niż 21 latek. Warto nawet pokusić się o 2:0 kto lubi wyższe kursy, ale z racji, że jest to półfinał, Clezar gra przed własną publicznością to być może z jego strony będzie mobilizacja większa, ale górą ostatecznie przynajmniej w mojej opinii powinien okazać się Estrella.

Wynik: (4)6:7 7:6(0) (12)6:7

Schwartzman D. - Bolelli S.
Schwartzman D. ::: 2,63 ::: Pinnacle ::: 1/10
Schwartzman D. +1,5 seta ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/10


Pierwsza myśl to był typ na Bolelliego z powodu doświadczenia itp. Jednak po dłuższej analizie typuję Argentyńczyka. Zajął w swojej grupie 1 miejsce, wygrał w tym roku 4 turnieje challenger, pnie się z roku na rok w rankingu coraz wyżej.
Do tego na Włocha spadają w większości bukmacherów kursy, a jak znam życie to często bywa tak, że wygrywa "dog". Liczę na zacięty pojedynek, młodość vs. doświadczenie.
W którymś z półfinałów czuję po prostu niespodziankę i myślę, że właśnie w tym meczu padnie. Bolelli gracz zamieszany w afery hazardowe, ostatnio potrafił przegrać u siebie na turnieju w kraju z jakimś Rosjaninem po kursie 4-6. Takim zawodnikom ciężko później zaufać.

Wynik: 7:5 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz