ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 9 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Nishikori K. - Murray A. 
Murray A. ::: 1,47 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 0:3. Murray u siebie w Londynie przed własną publicznością powinien dać tutaj z siebie 200%. Ostatnio co prawda rzutem na taśmę awansował do tego turnieju, ale to tylko świadczyć może o tym, że Szkot przygotował dobrą formę pod koniec sezonu w porównaniu do innych zawodników.
Andy gra bardzo urozmaicony tenis, a Nishikori to taka gorsza wersja Djokovica. Japończyk lubi bardziej grać z zawodnikami schematycznymi, Murray taki nie jest i potrafi dostosować swój poziom gry na taki aby przeciwnikowi było jak najmniej wygodniej w meczu.

Wynik: 6:4 6:4

Federer R. - Raonic M. 
Federer R. ::: 1,30 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 6:1. Federer lał w tych meczach Raonica niczym profesor vs. uczeń. Co prawda Raonic wygrał ostatnio w Paryżu, ale Milos był tam w swojej życiowej formie. Grał genialnie i nie bez powodu doszedł do finału turnieju.
To jednak warto zaznaczyć, że Federer w ostatnich latach dominował podczas tego turnieju gdzie grał po prostu genialnie i pewnie nie jeden fan tenisa czeka na pojedynek finałowy Novaka z Rogerem. Stawiam tutaj na doświadczenie Szwajcara.

Wynik: 6:1 7:6(0)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz