poniedziałek, 10 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Wawrinka S. - Berdych T. 
Wawrinka S. ::: 2,15 ::: Pinnacle ::: 2/10
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 1,43 ::: Pinnacle ::: 1/10

Wawrinka wygrał 7 z ostatnich 8 meczów z Berdychem, wszystkie w ramach rozgrywek ATP, natomiast Berdych tylko raz na Davis Cupie gdzie jak wiemy Czesi od lat radzą sobie świetnie w tym pucharze.
Wawrinka to mocno nieobliczalny zawodnik, gdzie przez miesiące potrafi odpadać nawet w 1-2 rundach turnieju z zawodnikami o znacznie słabszych umiejętnościach by czasami odpalić po prostu z formą i wygrać wielkiego szlema czy tam turniej w Monte-Carlo.
Rok temu Wawrinka radził sobie całkiem dobrze podczas tego turnieju, ale niestety trafił na Nadala z którym gra mu się niezwykle ciężko (tylko 1 zwycięstwo i to jak ważne w Australian Open). W tym roku Hiszpana nie ma podczas tego turnieju WTF, dlatego Wawrinka może okazać się mocnym kandydatem nawet do końcowego zwycięstwa.

Wynik: 6:1 6:1

Djokovic N. - Cilic M. 
Cilic M. +1,5 seta ::: Pinnacle ::: 1/10
Djokovic N. 2:1 ::: 4,33 ::: Bet365 ::: 1/10

Djokovic gra super na hali to prawda, ale liczę dzisiaj po prostu na to, że w jakimś secie będzie miał przestój. Bo ostatnie ich mecze pomimo, że były na korzyść Serba to jednak były bardzo zacięte. Obaj grają genialny inteligentny tenis. Cilic ma solidny serwis i potrafi grać w polu, jeżeli pokaże to co podczas US Open to Novak będzie się musiał tutaj sporo napocić.

Wynik: 6:1 6:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz