ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 12 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Berdych T. - Cilic M.
Cilic M. ::: 1,80 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 5:3, ale na ostatnie trzy mecze te najświeższe jest 1:2 dla Cilica w tym dwa zwycięstwa na kortach trawiastych. Liczę tutaj na zacięty mecz, bo większość ich spotkań było elektryzujących. Moim zdaniem nawierzchnia sprzyja bardziej Chorwatowi, bo jak dobrze wiemy Berdych lubi grać raczej niską, płaską piłką. Nawierzchnia w Londynie odbija piłki dość wysoko, dlatego też może to być przyczyną problemów zawodników z dobrym serwisem jak np. Raonic.

Wynik: 6:3 6:1

Djokovic N. - Wawrinka S. 
Djokovic N. 2:1 ::: 4,33 ::: Bet365 ::: 1/10
Wawrinka S. +1,5 seta ::: 2,47 ::: Pinnacle ::: 1/10
Wawrinka S. ::: 5,70 ::: Pinnacle ::: 1/10

Obaj zawodnicy wygrali swoje pierwsze mecze w takim samym stanie gemowym czyli 6:1 6:1. Liczę w końcu na jakiś zacięty mecz podczas tego turnieju, bo jak na razie WTF jest bez emocjonujących meczy to w tym pojedynku widzę wielką szansę na ostry i zacięty mecz.
Nawierzchnia sprzyja obu zawodnikom i jak już wcześniej pisałem Wawrinka dobrze grał rok temu podczas tego turnieju, ale zatrzymał go Rafael Nadal z którym niezwykle ciężko mu się gra. Djokovic kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, świetny moment na chwile słabości w drugim meczu grupowym. Liczę też na to, że światowy #1 zaliczy chwile dekoncentracji w tym meczu. Wawrinka już raz utarł nosa Serbowi, a ich dramatyczne mecze 5 setowe z Australian Open albo US Open chyba każdy dobrze pamięta.

Wynik: 6:3 6:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz