ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 13 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Federer R. - Murray A.
Federer R. -3,5 gema::: 1,90 ::: Bet-at-home ::: 2/10
Federer R. ::: 1,42 ::: Bet-at-home ::: 2/10

Over 22,5 gemy ::: 1,85 ::: Bet-at-home ::: 2/10 


Federer to zawodnik który ma karierę bez skazy, do tego posiada 2x bliźniaków, oraz Mirkę która jest na jego większości meczy. Brakuje mu tylko złota olimpijskiego, a w tym roku już dwa razy utarł nosa Murrayowi który rzutem na taśmę awansował do tego turnieju.
Taka jest prawda i obraz meczu z Nishikorim to świetnie odzwierciedlił. Porażka 6:4 6:4, co prawda wygrał z Raonicem, ale jak się okazało go już dzisiaj około godziny 13 nie było w turnieju z powodu kontuzji.
Federer to klasa sama w sobie i znowu zaczęło się liczenie kto co może. Pogonił Szkota w 2012 roku podczas tego turnieju 7:6(5) 6:2, w 2010 6:4 6:4, w 2009 roku 3:6 6:3 6:1. Do tego w Cincinnati wygrał Federer 6:3 7:5. Szwajcar myślę że spokojnie wygra ten mecz.

Wynik: 6:0 6:1

2 komentarze:

  1. Zrobił z niego miazge!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. I to jeszcze jaką! Aż szkoda mi było momentami oglądać Murraya, jego bezradnością można było się załamać. Niektóre wymiany były genialne, ale Federer grał tak od 1 do ostatniego punktu meczu, Murray tylko momentami. W 2 secie to już totalna olewka i myślenie "oby to się jak najszybciej skończyło". Takie odniosłem wrażenie oglądać ten mecz. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń