ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 14 listopada 2014

ATP World Tour Finals - Londyn

Djokovic N. - Nishikori K.
Djokovic N. 2:1 ::: 4,50 ::: Bet365 ::: 1/10
Djokovic N. -4,5 gema ::: 1,66 ::: Bet365 ::: 2/10


Czemu tak? Bo liczę na to, że Djokovic w końcu straci set. Po meczu z Berdychem wygrał w tym roku puchar światowej #1, czyli wieka nagroda (mini szlem) i być może przez jeden set straci przez to koncentrację (masa wywiadów itd.). Nishikori to na pewno waleczny zawodnik i olbrzymie nieobliczalny, gdzie nie jednemu zawodnikowi utarł nosa podczas US Open. Szansa na finał turnieju WTF to bez wątpienia spory wyczyn. Djokovic pomimo, że gra genialnie to liczę na wynik 4:6 6:2 6:1.

Wynik: 6:1 3:6 6:0

Federer R. - Wawrinka S.
Federer R. ::: 1,22 ::: Bet365 ::: 2/10
Federer R. 2:0 ::: 1,40 ::: Bet365 ::: 1/10

H2H 16:2 mniej więcej, choć ich ostatnie 4 spotkania nie były jednostronne. Federer podczas tego turnieju to klasa sama w sobie. Z meczu na mecz wydaje mi się, że jego forma rośnie. Wczoraj rozniósł Murraya oddając mu zaledwie jednego gema rozpaczy. Taki wstyd przed własną publicznością gdzie zjawił się na trybunach sam Jose Mourinho.
Wawrinka pomimo, że wygrał z Cilicem to jego gra nie była jakaś błyskotliwa. Podczas meczu ma wahania formy, do tego dzisiaj razem z Chorwatem popełnili w meczu razem 8 podwójnych błędów. Federerowi gra tutaj się znakomicie o czym świadczą jego triumfy pod koniec sezonu.

Wynik: 4:6 7:6 7:6(6)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz