ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 23 listopada 2014

Davis Cup - Finał

Tsonga J-W. - Federer R. 
Tsonga J-W. ::: 2,62 ::: Bet365 ::: 1/10

"Będzie się działo! Będzie zabawa!..." Davis Cup w tym roku nie przestaje zaskakiwać, od tygodnia jesteśmy bombardowani coraz to różnymi newsami. Mirka krzyczy na Wawrinkę, wielka kłótnia i dyskusja w szatni, domniemana kontuzja Federera, kto wyjdzie w deblu, a to wszystko okraszone jest jeszcze informacją o bólu w łokciu Tsongi.
Ile w tym prawdy nie mi to oceniać, ale myślę, że ta kontuzja Francuza jest tak prawdziwa jak ta Federera. Do 13:00 co prawda może się jeszcze wszystko zmienić, ale tutaj widzę bliźniaczą sytuację w spadkach jak wczoraj u Schwartzmana. Kursy leciały na Bolleliego, a skończyło się to na gładkim 2:0.
Federer w meczu z Monfilsem nie popisał się, ale dla niego to będzie 3 mecz pod rząd. Jo nie grzeszy inteligencją, ale to jest zawodnik który naprawdę jest w stanie pokonać Federera, a tym bardziej na mączce u siebie, o ile Roger będzie w tak słabej dyspozycji jak w piątek. Im dłużej ten mecz potrwa dla Szwajcara tym myślę, że będzie gorzej dla niego.
Francja jeszcze wcale nie stoi na straconej pozycji w tym turnieju, wszystko teraz w rękach Jo.

Wynik: MECZ ODWOŁANY

Monfils G. - Wawrinka S. 
Monfils G. ::: 2,10 ::: Bet365 ::: 1/10

Po I meczu....

Wynik: Mecz odwołany

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz