piątek, 14 listopada 2014

Eliminacja do Mistrzostw Europy 2016

Gruzja - Polska
Polska ::: 1,80 ::: Bet-at-home ::: 3/10

Kluczową jak dla mnie informacją dla wszystkich typujących na Polskę jest fakt, że po tym meczu odchodzi trener Gruzji z powodu zbyt słabych wyników. Jak dobrze wiemy takie pożegnania z reprezentacją, w dość niemiłej atmosferze, nie są niczym przyjemnym. Każdy ma wtedy trenera gdzieś włącznie z zawodnikami, a sam trener ma gdzieś całą kadrę. Może w oficjalnych rozmowach dla publiczności tego nie usłyszycie, ale mniej więcej tak to wygląda.
Polska w końcu się przełamała po tylu latach kompromitacji i teraz rzeczywiście piłkarze może w końcu uwierzą w siebie, że są liderem naszej grupy. Nowy trener Adam Nawałka, do tego piłkarze są po prostu formie (np. Milik), a Legia Warszawa jest liderem z pewnym awansem w pucharach europejskich Ligi Europejskiej.
Naprawdę nie ma sensu z Gruzji robić wielkich przeciwników, bo to jest piłkarska 3-4 liga, do tego w Gruzji swój mocny polityczny wkład miał też Lech Kaczyński, gdzie bodajże stoi jego pomnik, bądź jakaś ulica jest nazwana jego imieniem i nazwiskiem.

Wynik: 0:4

2 komentarze:

  1. Wszyscy bukmacherzy tego samego zdania co autor tego postu. Gruzja nie jest faworytem tego meczu, za jej zwycięstwo Bet365 daje 5,00. Myślę, że Polska jest w stanie z nimi wygrać tak jak to zrobiła reprezentacja Irlandii, która ustępuje Biało-Czerownym jakością gry. Oczekuję minimalnej wygranej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadzam sie co do tego ze Polska powinna wygrac, jednak trener odchodzi z innych powodow niz slabe wyniki, poza tym dwoch czolowych graczy Gruzji nie gra

    OdpowiedzUsuń