ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 30 listopada 2014

La Liga 2014/2015

Valencia - Barcelona 
Valencia +1,5 AH ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 2/10
Powyżej 2,5 bramki ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10

Czwarta drużyna z drugą, ale obiekt na Mestalla to od zawsze była twierdza Valencii gdzie drużynom gra się niezwykle ciężko. Gorzej u nietoperzy od lat to zawsze była gra na wyjeździe. Warto dodać, że w tym sezonie Valencia już zdołała pokonać podopiecznych Diego Simeone 3:1.
Co prawda Barcelona ostatnio odpaliła, a Messi kolejny raz udowadnia, że jest jednym z nielicznych najlepszych geniuszu futbolu. Barcelona ostatnio raz pokryła tam handicap -1,5 w 2007 roku 15 grudnia. To tylko dowodzi, jak trudny jest to teren dla "Blaugrany".
Forma strzelecka dopisuje obydwu zespołom, a patrząc na historię pozostałych meczy można dzisiaj spodziewać się dużej ilości bramek i pełnego zaangażowania w walce o zwycięstwo.

Wynik: 0:1 

1 komentarz: