ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 4 listopada 2014

Liga Mistrzów 2014/2015

Real Madrid - Liverpool 
Dortmund - Galatasaray  
Real Madryt & Dortmund ::: 1,58 ::: Bet365 ::: 3/10

Dziś na warsztat biorę moim zdaniem dwa dość pewne mecze:
Real Madryt jest w genialnej formie o czym świadczą ich wyniki. Co mecz praktycznie jest pogrom z ich strony i nie ważne czy jest to mecz wyjazdowy ligowy, Champions League, czy prestiżowy jak ten z Barceloną "El Clasico". Wszystkie mecze wygrali bardzo pewnie, zespół jest coraz bardziej zgrany i głodny kolejnych sukcesów.
Liverpool trochę mi przypomina Manchester City stawiający swoje pierwsze kroki w Lidze Mistrzów, bodajże zajęli ostatnie miejsce. Liverpool również się bardzo mocno męczy, zresztą wynik 0:3 u siebie z Realem mówi sam za siebie. W Premier League nie wygląda również to zbyt optymistycznie dla nich.
Borussia Dortmund gra ostatnio w kratkę, w Bundeslidze praktycznie beznadziejnie, ale prawdopodobnie będą chcieli skupić się na Lidze Mistrzów gdzie grają genialnie. Nie stracili jeszcze ani jednej bramki, a strzelili aż 9 w 3 zwycięskich meczach. 0:4 w Turcji świadczy o poziomie tureckiego klubu. Dzisiaj liczę na powtórkę.

Wynik I: 1:0
Wynik II: 4:1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz