ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

wtorek, 18 listopada 2014

Międzynarodowy mecz towarzyski

Poland - Switzerland 
Szwajcaria DNB ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10

Piękny polski sen reprezentacji w piłkę nożną trwa w najlepsze, nic tylko bić brawa, ale każda passa się kiedyś kończy. Co prawda to tylko mecz towarzyski i śmierdzi mi remisem na odległość w tym spotkaniu to jednak większe szanse w tym meczu daje gościom.
Szwajcaria jest o jedną bądź dwie klasy lepszym zespołem niż rozbita Gruzja która również potrafiła zagrozić polskiej bramce w meczu eliminacyjnym. Obie drużyny dzisiaj wyjdą z małymi osłabieniami, ale nadal nie wiadomo czy trenerzy pozwolą grać swoim najlepszym zawodnikom w mecz towarzyskim.
Reprezentacja gości to okropnie nieobliczalny zespół który swego czasu potrafił pokonać nawet i Brazylię, co prawda ostatnio zaliczyli 2 porażki po mundialu, ale zwycięstwo 0:4 z San Marino i 4:0 z Litwą na pewno podbudowały morale drużyny. Przegrali ze Słowenią 1:0, ale po bramce z rzutu karnego w 79 minucie, warto dodać, że to właśnie goście wtedy byli przeważającym zespołem.
Szykuje się ciekawe wyrównane spotkanie!

Wynik: 2:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz