ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 8 listopada 2014

Premier League 2014/2015

Liverpool - Chelsea
Chelsea DNB ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 3/10

Kursy świetnie odzwierciedlają kto jest w tym meczu słusznym faworytem. Chelsea od początku sezonu spisuje się we wszystkich rozgrywkach znakomicie, czy to krajowych czy europejskich. Ostatnio co prawda zaliczyli wpadkę z Mariborem na wyjeździe 1:1, ale moim zdaniem piłkarze byli bardziej myślami o meczu z Liverpoolem niż tym z Ligi Mistrzów.
W Premier League Van Persi kolejny raz uratował remis u siebie na Old Trafford dzięki bramce strzelonej bodajże w 94 minucie. Pomimo małych wpadek, Chelsea w tym sezonie jest głównym kandydatem do końcowego triumfu w lidze, a Mourinho już nie raz pokazał na co go stać w Champions League. W klubie ma dość dużą władzę i jego letnie transfery typu Costa czy Fabregas przynoszą oczekiwane efekty. Zwycięstwo goni zwycięstwo.
Liverpool po jednym świetnym sezonie, coś czuję, że teraz znowu powrócą na dawne tory w lidze gdzie kręcili się najczęściej w okolicy środkowo-górnej części tabelki. Co prawda mają 14 punktów w lidze, ale równie dobrze np. po meczu ze Swansea mogli by mieć i 12 puntów czyli 13 miejsce w lidze, a nie 7 jak teraz. Zabezpieczam się opcją DNB, bo w meczach prestiżowych różne kuriozalne sytuacje się przydarzają, ale nie sądzę by The Blues przegrali ten mecz.

Wynik: 1:2

1 komentarz: