piątek, 5 grudnia 2014

Bundesliga 1. 2014/2015

Dortmund - Hoffenheim
Powyżej 2,5 bramki ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 2/10
Hoffenheim over 0,5 bramki w pierwszej połowie ::: 2,40 ::: Bet-at-home ::: 2/10

Borussia w mocnym kryzysie o czym każdy fan futbolu zapewne wie. Są czerwoną latarnią Bundesligi, są od 3 meczy bez zwycięstwa. Słabo to wszystko wygląda, jedynym ich atutem dzisiaj jest ich stadion gdzie na pewno będą chcieli wywieść 3 punkty. Jak znam życie to im bardziej się chce tym trudniej jest wygrać, bo presja na zawodnikach jak i samym trenerze z meczu na mecz wzrasta. Pomimo, że Dortmundczycy nie są zbyt overową drużyną, to jednak oddają podczas meczów dużo strzałów, razi jedynie ich nieskuteczność.
Inna sprawa ma się u gości, którzy zajmują 7 miejsce, a "wieśniacy" jak ich nazywają kibice są od lat jedną z najbardziej overowych druzyn. Ostatnie ich wyniki świetnie to nam przedstawiają, 4:3 u siebie z Hannoverem 86, 4:0 na wyjeździe z Bayernem, 3:4 z Kolonią u siebie, 3:1 na wyjeździe z Borussia M., jeszcze wcześniej 5:1 u siebie z Frankfurtem. Jak widać "wesołe" wyniki, dzisiaj liczę na podobny scenariusz, bo podopieczni Jurgena muszą atakować, a jak widać po wynikach, Hoffenheim potrafi strzelić nie jedną bramkę. Liczę na to, że trafią już w 1 połowie.
Kurs na zwycięstwo gospodarzy zupełnie moim zdaniem jest nieopłacalny, musiałoby być tu 1,70-1,90 bym się skusił. 1,50 na ostatnią drużynę w tabeli? No way!