Premier League 2014/2015:

Leicester - Manchester City
Manchester City ::: 1,48 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester City -1 AH ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/10

Gospodarze na ostatnich 10 meczów zremisowali tylko 2 razy, pozostałe mecze przegrali. Są czerwoną latarnią ligi i z takim potentatem jak City nie mają szans konkurować. Pomimo, że z niebieskiej części Manchesteru wypadł ze składu Aquero, Silva to jednak skład mają szeroki. Nie przeszkodziło im to pokonać AS Romę na wyjeździe 0:2 i awansować do dalszej fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Walczą o triumf w Premier League i co tu dużo ukrywać, są dużo lepsi. Ligowa 20 przeciwko ligowej 2.

Wynik: 0:1

Arsenal - Newcastle
Over 2,5 bramki ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 2/10

Arsenal osłabienia:
A. Ramsey (14/3) - Polecam zobaczyć jego bramki z Galatasaray.

S. de Jong (2/0)

Osłabień dużo zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Zmiennicy gospodarzy pokazali już w meczu z Galatasaray, że potrafią strzelać bramki 1:4, tak samo jak i Newcastle pokonało u siebie lidera Premier League Chelsea Londyn w poprzedniej kolejce.
Drugi garnitur często gra na 200% swoich możliwości by przypodobać się trenerowi z dobrej strony, aby wystawiał ich częściej w 1 składzie. Liczę na festiwal strzelecki.

Wynik: 4:1

La Liga 2014/2015:

Valencia - Rayo Vallecano
Valencia ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 2/10
Valencia -1 AH ::: 1,82 ::: Pinnacle ::: 1/10

Valencia na ostatnie 5 meczów wygrała tylko raz i to właśnie na wyjeździe z dzisiejszymi przeciwnikami z okazji rozgrywek pucharowych Copa del Rey. Wynik 1:2. Trzeba przyznać, że terminarz Valencii był w ostatnim okresie dość ciężki, bo najpierw Baskowie u siebie, później wyjazd na Levante, Barcelona na Mestalla i genialny mecz, ale Basquet strzelił gola dosłownie w ostatniej minucie (sekundach?) meczu, a ostatnio remis w La Liga 1:1 ze słabiutką Granadą na wyjeździe która walczy o utrzymanie. Również Valencia straciła komplet punktów w ostatnich minutach meczu, bo po bramce Negredo w 83 minucie meczu, dostali 3 minuty później czerwoną kartkę, a dokładnie to Paco Alcacer, za kolejne 3 minuty Granada strzeliła wyrównującą bramkę.
Jak znam Valencię to dzisiaj liczę na ich przełamanie, bo przeciwnik z małymi osłabieniami i w delikatnym dołku, a gdzie jak gdzie to na Mestella o komplet punktów dla przeciwników jest niezwykłe trudno.
U gości zabraknie Roberta Trashorras (14/0), Tono (6/0), Fatau (2/0), Cobeno (1/0), Castro (10/0).