Premier League 2014/2015 & Mecz charytatywny w tenisa

Arsenal ::: 2,65 ::: Pinnacle ::: 1/10
Arsenal DNB ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 1/10
Arsenal -1 AH ::: 3,90 ::: Bet365 ::: 1/10
Arsenal lub remis ::: 1,44 ::: Bet365 ::: 1/10

Liverpool jest słaby o czym nie raz już pisałem w tym sezonie. Może i stadion Anfield jest magiczny, to jednak Arsenal jest tutaj faworytem. Goście w trzech ostatnich meczach strzelili aż 10 bramek, a to przy obronie Liverpoolu może być kluczem do sukcesu w tym meczu. "The Reds" już w prestiżowym meczu derbach Anglii z Manchesterem Untied na Old Trafford mieli pokazać swój pazur i odbicie od dna. Jednak dotkliwa porażka 3:0 i nie wykorzystane sytuacje dają nam obraz Liverpoolu jako Borussii Dortmund. Brak rasowego napastnika jakim był bez wątpienia Luis Suarez daje się w tym sezonie mocno we znaki najlepszej drużyny z Anglii. Transfery z pieniędzy sprzedaży Urugwajczyka to kompletny niewypał.
Wengerowi prawdopodobnie do dziś się śni mecz z poprzedniego sezonu, gdzie Arsenal uległ 5:1 na Anfield, a do 20 minuty wynik na tablicy pokazywał stan 4:0 dla gospodarzy. Dziś role się mogą zupełnie odwrócić i pokrycie handicapu przez gości nie będzie dla mnie wielkim zaskoczeniem przy takich okolicznościach.

Wynik: 2:2

Mecz charytatywny w tenisa:

Federer R. - Wawrinka S.
Powyżej 24,5 gemy ::: 1,83 ::: Bet365 ::: 3/10
Powyżej 2,5 seta ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10

4 lata temu można było całkiem nieźle zarobić na właśnie dwóch podobnych meczach charytatywnych dla "Afryki". Wyglądało to mniej więcej tak, że Federer wygrał w Szwajcarii, a Nadal wygrał w Hiszpanii. Prawda, że w życiu nikt by się takiego scenariuszu nie spodziewał?
Dzisiaj około godziny 20:00 rozegrany zostanie podobny mecz "pokazowy" dla dzieci z trzeciego świata. Zawodników przestawiać chyba nikomu nie trzeba, stoczyli w tym roku kilka genialnych morderczych, zaciętych pojedynków waląc się godzinami atakami z jednoręcznego backhandu.
Tak też to widzę i dzisiaj, że mecz potrwa dłużej niż 2 sety, będzie sporo walki i zawodnicy nie zejdą po 40 minutach z kortu. W końcu wszystko na to wskazuje, dobrze się znają, są z tego samego kraju, do tego na meczu pokazowym. Czy ktoś tu będzie liczył na szybki mecz? Szczerze wątpię. 83-90% lokata! Dobry zakład przed świętami by poprawić sobie humor i obniżyć świąteczne koszty. Do tego dziś jest 21 grudnia = 7 + 7 + 7.

Wynik: 7:6(4) 6:4