ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

vBet

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

poniedziałek, 8 grudnia 2014

Premier League 2014/2015

Southampton - Manchester United
Manchester United DNB ::: 1,85 ::: Pinnacle ::: 3/10

Aktualnie różnica między klubami jest taka, że gospodarze są w dołku z masą kontuzji, od 3 meczy bez zwycięstwa w tym aż dwie porażki, a goście notują passę W-W-W-W. Tak dziś zobaczymy walkę o 3 miejsce w Premier League.
"Święci" mieli na początku sezonu jeden z łatwiejszych terminarzy stąd ta wysoka pozycja w tabeli, jednak teraz coś w klubie się zacięło i przyszedł kryzys. Jedni go mają na początku sezonu jak United, inni pod koniec.
Tyle się mówiło o kompromitacji Val Gaala, a tu proszę, ledwo się obejrzeliśmy, a dzisiaj zwyciężając w meczu mogą znaleźć się tuż pod Manchesterem City. Jednak warto dodać, że ta ostatnia passa Untied to zwycięstwa ze średniakami Premier League, co nie znaczy, że dzisiaj nie zdobędą kompletu punktów.
Zabezpieczam się opcją DNB, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że "czerwone diabły" ten mecz przegrają, a sam kurs wygląda całkiem nieźle.

Wynik: 1:2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz