ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 30 stycznia 2015

Australian Open 2015 - WTA

Williams S. - Sharapova M. 
Sharapova M. +4,5 gema ::: 1,78 ::: Pinnacle ::: 2/10

H2H 16:2, ale ostatnie zwycięstwa Marii były 11 lat temu w 2004 roku. Od czego czasu dominowała cały czas Serena Williams, chociaż podczas tego turnieju można zauważyć, że Amerykanka jest trochę w gorszej dyspozycji. Straciła 2 sety, a w półfinałowym meczu z Keys dało się zauważyć lekkie braki. Do tego dzisiaj doszła kluczowa informacja, że Serena opuściła trening, zeszła z kortu. W wywiadach narzekała na delikatną chorobę. To może być kluczowa informacja odnośnie tego finału. Rosjanka cały turniej gra genialnie, oprócz jednego meczu w 1 tygodniu szlema. W finale szlema trzeba być 100% przygotowanym. Stawka mniejsza bo to WTA! Zabezpieczam się dodatkowo solidnym handicapem gemowym.

Wynik: 6:3 7:6(5)

1 komentarz:

  1. Ja gram czysty win na Maryśke.Skoro Serena ma kłopoty zdrowotne to "Szarapka" to wykorzysta na pewno,a kurs jest piękny

    OdpowiedzUsuń