ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 21 stycznia 2015

Australian Open 2015

Lopez F. - Mannarino A. 
Lopez F. ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10 

H2H 2:0 dla Hiszpana. Warto dodać, że Lopez męczył się w 1 rundzie z Denisem Kudlą gdzie zagrał 5 setów, a ostatni set był na korzyść Lopeza 10:8. To tylko dowodzi faktu, że zależy mu na wygranej i dobrym wyniku podczas Australian Open. Może i Feliciano początku sezonu nie miał dobrego to jednak on jest w mojej opinii o klasę lepszym zawodnikiem niż Francuz. Powinien ten mecz wygrać, ale czy w 3 setach? W to mocno bym wątpił. Mannarino to zwykły przeciętniak, który odpalił ostatnio podczas turnieju w Auckland, ale jakich on miał tam przeciwników? Praktyczne same tenisowe ogórki, a w pierwszym meczu rozegrał 3:0 z Blaz Rolą który bardziej i częściej gra na mączce niż hardach gdzie nie ma oszałamiających wyników. Myślę, że tą dobrą passę Mannarino zakończy Hiszpan swoim slajsem.

Wynik: 4:6 4:6 7:6(3) 4:0

1 komentarz: