środa, 21 stycznia 2015

Australian Open 2015

Lopez F. - Mannarino A.
Lopez F. ::: 1,99 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 2:0 dla Hiszpana. Warto dodać, że Lopez męczył się w 1 rundzie z Denisem Kudlą gdzie zagrał 5 setów, a ostatni set był na korzyść Lopeza 10:8. To tylko dowodzi faktu, że zależy mu na wygranej i dobrym wyniku podczas Australian Open. Może i Feliciano początku sezonu nie miał dobrego to jednak on jest w mojej opinii o klasę lepszym zawodnikiem niż Francuz. Powinien ten mecz wygrać, ale czy w 3 setach? W to mocno bym wątpił. Mannarino to zwykły przeciętniak, który odpalił ostatnio podczas turnieju w Auckland, ale jakich on miał tam przeciwników? Praktyczne same tenisowe ogórki, a w pierwszym meczu rozegrał 3:0 z Blaz Rolą który bardziej i częściej gra na mączce niż hardach gdzie nie ma oszałamiających wyników. Myślę, że tą dobrą passę Mannarino zakończy Hiszpan swoim slajsem.

Wynik: 4:6 4:6 7:6(3) 4:0