ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

czwartek, 22 stycznia 2015

Australian Open 2015

Anderson K. - Gasquet R. 
Gasquet R. ::: 1,51 ::: Pinnacle ::: 3/10 

To na pewno będzie ciekawy mecz. Panowie spotkali się ze sobą na kortach już 5 razy, z czego aż 4 razy wygrał Francuz. Ogólnie to Gasquet ma większy wachlarz umiejętności, lepiej czyta grę, porusza się po korcie, do tego gra genialnie jednoręcznym backhandem. Anderson to typowy tenisowy rzeźnik, który głównie liczy na swój serwis, jeżeli on nie będzie wchodził to robi się mocno drewniany. W pierwszych rundach obaj zawodnicy nie mieli dobrych przeciwników więc nie ma sensu się sugerować tymi wynikami. Jedynie co można napisać to, że Gasquet nie miał większych problemów w meczu, natomiast Anderson stracił set i rozegrał już 2 tie-breaki.

Wynik: 6:4 7:6(3) 7:6(6)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz