ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

niedziela, 25 stycznia 2015

Australian Open 2015

Djokovic N. - Muller G.
Muller G. +8,5 gemów ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 3/10 
Powyżej 31 gemów ::: 1,92 ::: Pinnacle ::: 3/10 

Oczywiście Djokovic jest faworytem turnieju i bla bla bla... Można pisać w nieskończoność jaki to on nie jest wspaniały, ale on ma problem z zawodnikami mocno serwującymi. Ciężkie mecze z Isnerem, ostatnio przegrał w Doha z Karlovicem, do tego Raonic już nie raz napsuł mu mocno krwi, a jest w jego drabince. Novak będzie miał niezwykle trudno podczas tegorocznego Australian Open. Do tego często przychodzi kryzys zawodnikom ze ścisłej czołówki pomiędzy pierwszym, a drugim tygodniem szlema. O Mullerze pisałem w tym sezonie już nie raz, jest w formie od początku roku, a serwuje genialnie. Ciężko go będzie Novakowi przełamać, dzisiaj wyrzucił z turnieju Isnera. Widać, że forma dopisuje, a taki handicap gemowy, albo over powinien zostać spokojnie pokryty. Liczę na tie-breaki, typ nam wchodzi nawet przy wyniku 7:5 6:3 6:3. Na papierze te typy wyglądają bardzo pewnie.

Wynik: 6:4 7:5 7:5

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz