ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

środa, 28 stycznia 2015

Australian Open 2015

Berdych T. - Murray A.
Murray A. ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10 

Berdych poprawił swoją grę, jest zakochany, podobno oświadczył się przed turniejem, nie wiem i nie wnikam w to. Dobrze gra, ale jeszcze nie miał na swojej drodze żadnego poważnego przeciwnika. Pokonał Nadal, ok fajnie, ale co z tego skoro Rafa zagrał tragicznie? Nie biorę tego meczu aż tak bardzo pod uwagę. Hiszpan przez 2 dwa sety był zagubiony, masa piłek w siatkę, a drugi serwis przez cały mecz zupełnie nie istniał. Podczas transmisji pokazywano tylko co chwilę statystykę 0% wygranych piłek po drugim podaniu. Murray to jednak klasa sama w sobie, ja już przed turniejem pisałem o tym, że może wygrać ten turniej. Dobry serwis, cierpliwy, mądrze gra, ogólnie on potrafi dostosować poziom gry do przeciwnika. H2H 6:4 na korzyść Berdycha, ale Czech pokonał go 3 razy na mączce gdzie wiemy jak bardzo beznadziejnie gra tam Andy. Spotkali się już raz podczas US Open 2012 i tam górą po 4 setach był Andy. Berdych już w finale Doha pokazał, że psychika momentami go mocno zawodzi, co też dało się zauważyć w 3 secie przeciwko Nadalowi. Andy wie o co tu gra.

Wynik: 7:6(6) 0:6 3:6 5:7

1 komentarz: