czwartek, 29 stycznia 2015

Australian Open 2015

Djokovic N. - Wawrinka S.
Wawrinka S. +2,5 seta ::: 1,60 ::: Pinnacle ::: 6/10

Kto choć odrobinę śledzi rozgrywki ATP w wielkich szlemach na nawierzchni typu hard na przestrzeni ostatnich lat ten się nie zdziwi takim typem. Łapać bo spadnie moim zdaniem nawet do 1,44 lub mniej w jakimś Bet365. Ja bym tu z ręką na sercu dał maksymalnie 1,30. Typowanie zwycięzcy w tym meczu to śmiech na sali, zadowoli się ktoś 1,20 na Djokovica? Śmiało! Panowie spotkali się ostatnio 3 razy na szlemach, a wszystkie mecze były rozgrywane na nawierzchni typu hard. Dwa razy grali ze sobą na Australian Open gdzie raz po 5 setach wygrał Djokovic, a raz Wawrinka. Jeszcze raz spotkali się podczas US Open gdzie również padło 5 setów. Ich mecze są niezwykle dramaturgiczne, zacięte i na najwyższym poziomie. Djokovic oczywiście jest faworytem, ale Wawrinka też jest w genialnej formie. Samo 3:0 z Nishikorim świadczy o jego wysokiej formie. Historia lubi się powtarzać, a myślę, ze ten jeden set dla Szwajcara powinien być tylko formalnością.

Wynik: 7:6(1) 3:6 6:4 4:6 6:0