czwartek, 29 stycznia 2015

Hiszpania - Copa del Rey

Sevilla - Espanyol 
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10

Typ na czyste zwycięstwo Sevilli jakoś mnie nie przekonuje po 1,50. Zaznali pod rząd dwie porażki po 3:1 i trzecia z rzędu jest mocno wątpliwa, to jednak po genialnej serii zwycięstw, przychodzi ten gorszy moment - tak zwany kryzys.
Odnośnie typu nie mam również dużej pewność, dlatego stawka delikatnie niższa. Wiele osób widzi w tym meczu over 2,5 ,ale też może się naciąć tak jak to było wczoraj w meczu Atletico Madryt - Barcelona gdzie wiele ekspertów wróżyło underowy mecz, a padło aż 5 bramek.
Pomimo to statystyki mówią nam jasno - w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło przynajmniej 3 bramki, a ostatni mecz underowy 1:1 był 13 maja 2012 roku. Sevilla w tym meczu musi się otworzyć bo do awansu premiuje ich wynik 2:0, a Espanyol nie będzie chciał odpaść, więc dla nich w tym meczu priorytetem jest strzelenie bramki by spokojnie kontrolować mecz.
Sevilla u siebie jest niezwykle mocna, a Espanyol na wyjeździe nie zachwyca, to jednak goście ostatnio są w dobrej formie, zaczęli dużo strzelać. Natomiast Sevilla moim zdaniem przechodzi kryzys, a wynik 2:2 w tym meczu wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 1:0

1 komentarz:

  1. Na HT puściłem sobie kontrę under 1,5 bramki po 2,04. Mecz niezwykle nudny w pierwszej połowie, dość mało groźnych sytuacji na gola.

    OdpowiedzUsuń