ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

Reklama

Bonus 400 PLN + 400 PLN Zamknij

Kredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 17 stycznia 2015

La Liga 2014/2015

Sevilla - Malaga
Sevilla ::: 1,79 ::: Pinnacle ::: 3/10

Ligowa 5 zagra z ligową 7. Mecz zapowiada się arcyciekawie, ale ja upatruję się tutaj pewnego zwycięstwa w ekipie gospodarzy. Liga hiszpańska rządzi się swoimi prawami i mecze domowe są bardzo często rozstrzygane na korzyść gospodarzy.
Druga sprawa wygląda tak, że Sevilla w tym sezonie ma aspiracje do gry w Lidze Mistrzów. Są w genialnej formie! Na ostatnich 9 meczów wygrali aż 8 w tym tylko raz zremisowali. To musi budzić strach u rywali.
Malaga przeplata gorsze mecze z tymi lepszymi, ostatnio nie idzie im zbyt najlepiej, a terminarz mieli jeden z łatwiejszych. Do tego kilku ważnych zawodników jutro nie zagra u gości:
Camacho 15/2
Welington 14/0
Sanchez 12/0
U gospodarzy będzie pauzował za czerwoną kartę tylko Parejo 16/1. Liga hiszpańska w tym sezonie jest niezwykle wyrównana jeśli chodzi o grę o miejsca premiujące do gry w Champions League!

Wynik: 2:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz