ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

sobota, 31 stycznia 2015

Piłka ręczna - Mistrzostwa Świata w katarze

katar - Francja
katar ::: 5,82 ::: Pinnacle ::: 1/10
katar +4 bramek ::: 1,94 ::: Pinnacle ::: 3/10

Awans kataru do finału! - Sportowa prostytucja - Brak etyki i moralności - Świat się śmieje z totalnej żenady gospodarzy!


Kurs 5,82 w finale MŚ przeciwko gospodarzom to moim zdaniem olbrzymie value. Handicap uważam za bardzo wysoki i bezpieczny, a sam mecz może być prowadzony na styku. Nikogo tu nie powinno zdziwić zwycięstwo kataru który oficjalnie mówi - DLA NAS NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH.
W piłce ręcznej sędziowie mają dużo do powiedzenia odnośnie wyniku meczu. Gospodarz może grać agresywnie w ataku, lub obronie - sędziowie będą przymykać na to oko tak jak to było we wszystkich poprzednich meczach kataru. To duży handicap w stronę gospodarzy. Francja nie będzie mogła się bronić mocno ani też agresywnie atakować - czego mieliśmy doskonały przykład we wczorajszym meczu półfinałowym z Polską.
Po pierwszej połowie bilans kar dwuminutowych wynosił 4 dla Polski i 0 dla gospodarzy. 2 karne dla kataru i 0 dla Polski. Skoro już katar doszedł do finału MŚ pokonując po drodze Polaków, Niemców, Austriaków to czy kogoś powinno zdziwić ewentualne zwycięstwo nad Francją?
1,25 na Francję w finale to samobójstwo. Skoro katar już kupił sobie organizacje mistrzostw świata, przepisy, sędziów, kibiców, zawodników, trenera - to czy nie może kupić sobie złotego medalu?
Myślę, że scenariusz meczu będzie podobny do tego z Polską. Przy dobrej serii Francji sędziowie będą ewidentnie rzucać im kłody pod nogi, a katar z czołowymi zawodnikami z całego świata i trenerem z Hiszpanii będzie pięknie kontrolował mecz.
Szejk na końcu wstanie i powie całemu światu: "Qatar best team handball on the world! Very good tournament!".

Wynik: 22:25

1 komentarz:

  1. Dzięki za umieszczenie linku do artykułu!

    A Wy co o tym myślicie?

    OdpowiedzUsuń