ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

ReklamaKredyt online


Nie masz pieniędzy? W czym leży problem? Weź pierwszą darmową pożyczkę z oprocentowaniem 0% np. 2500 PLN na 45 dni, wykonaj obrót bonusem i ją spłać.

piątek, 2 stycznia 2015

Pokazówka - Abu Dhabi

Wawrinka S. - Nadal R.
Nadal R. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 3/10

Wydaje mi się to bardzo dobry typ na jutro z kilku prostych powodów. Hiszpan ma patent na graczy grających jednoręcznym backhandem, pomimo to Wawrinka tylko raz podczas ubiegłorocznego Australian Open zdołał go pokonać, po bardzo dziwnym przebiegu meczu finałowego turnieju.
Oglądałem oba dzisiejsze mecze które przegrali w dość prosty i łatwy sposób. Hiszpan tak samo przegrał już kiedyś na tej pokazówce z Ferrerem, by później wygrać następnego dnia z Federerem.
Przypominam, że Rafa wraca do touru po dość długie przerwie spowodowaną kontuzją nadgarstka (podobnie jak i Juan Martin Del Potro). Wawrinka natomiast poza kilkoma turniejami w roku, przegrywa czasem w bardzo słaby sposób z przeciwnikami dużo niżej notowanymi.
Abu Dabi 2011 - Link

Wynik: (1)6:7 3:6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz