Pokazówka - Hua Hin & Abu Dhabi

Hua Hin:

Ferrer D. - Fognini F.
Fognini F. ::: 4,00 ::: Bet365 ::: 2/10

W końcu to turniej pokazowy, a Foginini jeszcze nie wygrał z Davidem Ferrerem. Hiszpan wczoraj przegrał z Berdychem, a Włoch z Roanicem. To jednak po takim kursie nie zaryzykowałbym swoich pieniędzy na Ferrera, który w sezonie zawsze ma kilka dziwnych wpadek z takimi tuzami tenisa jak np. Gabashvili. Fabio wygrał już tutaj jeden mecz z Johnem Isnerem. Dzisiaj to może być mecz pełen długich wymian. Ferrer wygrał tutaj również pierwszy mecz z Gasquetem 2:1. Po takim kursie warto spróbować tym bardziej na turnieju pokazowym, a nie normalnym turnieju ATP.

Wynik: 6:2 6:0

Berdych T. - Raonic M.
Berdych T. ::: 1,72 ::: Bet365 ::: 2/10

To będzie ciekawy mecz, bo Berdych zaprezentował się z dość dobrej strony w meczu z Ferrerem. Serwis na solidnym poziomie, a o Raonicu nie muszę chyba wspominać. Z Fogninim wygrał bardzo pewnie, ale Włochowi ewidentnie w meczu nie chciało skupiać się na atomowym serwisie Kanadyjczyka żeby go móc odebrać.
Berdych doświadczony zawodnik, lata lecą, a na koncie nie ma jeszcze upragnionego tytułu wielkiego szlema, choć od lat kręci w okolicy top 5.

Wynik: 7:6(4) 6:3

Abu Dhabi:

Murray A. - Nadal R.
Murray A. ::: 2,04 ::: Pinnacle ::: 2/10

Forma Nadala może taka jak i Nicolasa Almagro. Naprawdę nie mamy pojęcia po tak długiej przerwie jak zaprezentuje się Rafael Nadal, na jakiś podrzędnej pokazówce przed sezonem. Grał tutaj już w 2011 roku i pierwszy mecz z Ferrerem przegrał, a w następny już wygrał.
Murraya widziałem w meczu z Lopezem i cechuje go niezwykła agresja, szybsze kończenie akcji, co chyba stało się już modne od 2014 roku? Pomimo, że zagrali 3 sety, to break pointy w 2 secie oddał Szkot Hiszpanowi, a słowo "oddał" doraźnie mówi jaki był przebieg spotkania. W 3 secie Murray miał dobre ponad 5 match-pointów i również z raz oddał gema samym serwisem. Popełnił gdy 4 razy DF pod rząd o ile mnie pamięć nie byli. Ogólnie jak zagra swoje to Nadal może mieć tutaj niezwykle trudno, bo z Murrayem na hardzie gra się zawsze ciężko. Taka mała zemsta za półfinał French Open z przed roku.