wtorek, 27 stycznia 2015

Puchar Ligi - Anglia

Chelsea - Liverpool
Chelsea ::: 1,61 ::: Pinnacle ::: 2/10

W pierwszym meczu padł remis 1:1, The Blues wyszli pierwsi na prowadzenie po rzucie karnym, ale nie da się zaprzeczyć, że to ekipa The Reds była zespołem znacznie lepszym. Dzisiaj jednak moim zdaniem powinno być inaczej.
Chelsea od 2 meczy jest bez zwycięstwa, podobnie jak i ich przeciwnik, ale warto dodać, że gospodarze już niedługo 31 grudnia zagrają u siebie z wiceliderem Premier League Manchesterem City. Na pewno kolejna porażka i odpadnięcie z kolejnego Pucharu mocno by podcięła skrzydła podopiecznym Mourinho. Jak dobrze wiemy w FA Cup mieliśmy mnóstwo niespodzianek, ale na te wyniki można przymknąć oko.
Uważam, że dzisiaj Chelsea wygra na własnym obiekcie to spotkanie. Special One to genialny taktyk, gdzie bardzo rzadko traci punkty na swoim obiekcie. Walka o sam finał, dla Liverpoolu co prawda nie pozostało już praktycznie nic w tym sezonie niż walka o puchary to jednak większe szanse daje dzisiaj gospodarzom z jednego powodu. Są drużyną lepszą!
Zespoły zagrają w najsilniejszych składach.