ATP Londyn:

Troicki V. - Isner J.
Troicki V. +2 gemy ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/10
Toricki V. +1,5 seta ::: 1,56 ::: Pinnacle ::: 1/10

H2H 3:2 z lat 2009-2015. Ich mecze często były zacięte, zresztą większość meczów z Isnerem jest taka. Nie zdziwię się jak padną tutaj 3 tie-breaki tak jak w meczu z Lopezem. Obaj świetnie serwują, Troicki widać, że w ostatnich tygodniach świetnie czuje się na trawie. Finał w Stuttgarcie, tutaj już dwa pewne zwycięstwa robią swoje. Kto wygra? Trudno powiedzieć, ale raczej jest to mecz typowy 50% na 50% szans i wszystko zapewne rozstrzygnie się w tie-brekach. Dlatego tez zabezpieczam się handicapami setowymi i gemowymi.

Wynik: 7:6(5) 6:3

ATP Halle:

Seppi A. - Monfils G.
Seppi A. +1,5 seta ::: 1,73 ::: Pinnacle ::: 1/10
Seppi A. +3,5 gemy ::: 1,71 ::: Pinnacle ::: 1/10

H2H 1:4 z lat 2007-2012 czyli grali ze sobą bardzo dawno, tylko na nawierzchni typu hard. W trzech meczach Seppi urwał przynajmniej jednego seta. Moim zdaniem trawa to najmniej ulubiona nawierzchnia dla Monfilsa, zresztą to jest typowy defensor który nigdy jakiś spektakularnych sukcesów na grassie nie mial. Prędzej można wspomnieć o wymianie na bodajże 70 piłek z Simonem Gillesem, z turnieju Australian Open z poprzednich lat.
Seppi to cwany tenisowy lis, ten sezon może zaliczyć na pewno do całkiem udanych, a przede wszystkim pierwszą cześć roku. Pomimo przerwy od gry spowodowaną jakąś kontuzją, to jednak powoli wraca do dobrej formy. W 2013 roku bilans na trawie miał 6:2 czyli całkiem przyzwoicie. Tutaj zaliczył już dwa udane zwycięstwa nad Robredo i Haasem. Po kursie ponad 3,00 nie stoi w tym meczu wcale na straconej pozycji.

Wynik: 6:1 1:0