wtorek, 23 czerwca 2015

ATP Nottingham

Stakhovsky S. - Troicki V.
Troicki V. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/10

H2H 1:4 z 2008-2012 roku. Jedynie pierwszy mecz wygrał Ukrainiec, pozostałe cztery pod rząd wygrał Serb. O Troickim mogliście się ostatnio sporo naczytać. Jest w świetnej formie i nawet nie zdziwcie się jak wygra ten turniej. W Stuttgarcie doszedł do samego finału gdzie przegrał z Rafaelem Nadalem, później Queen's Club i półfinał z genialnie grającym Andy Murrayem.
Stakhovsky kompletnie na drugim biegu. Początek sezonu może i miał dobry, ale później im dalej w las tym więcej było porażek Ostatnio na trawie skreczował z Grothem w Stuttgarcie, a w Halle przegrał z Gulbisem który rok 2015 zalicza chyba do jednego z najgorszych. Jeżeli Troicki nie śpieszy się na Wimbledon i nie chce sobie odpocząć, powinien ten mecz spokojnie wygrać.

Wynik: 6:4 6:2

Cuevas P. - Sela D.
Sela D. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 3/10

Cuevas według statystyk rozegrał w karierze 7 oficjalnych meczów na trawie, z czego tylko 3 wygrał w 2009 roku, to by było na tyle. Naprawdę mało i ni jak ma się to do bilansu Izraelczyka 31-28. Dlatego ja po tej statystyce wchodzę w ten mecz. Cuevas jeszcze niedawno przegrał bardzo gładko 6:3 6:4 z naszym kochanym Jurkiem Janowiczem. Sela też zaliczył porażkę, ale z Denisem Istominem który pomimo, że początek miał dość beznadziejny to jednak jest to typowy gracz pod trawę. Obaj są w podobnym wieku, a jak znam życie takie mecze często bywają zacięte. Wynik jakby miałbym stawiać w ciemno to 1:2 dla Seli.

Wynik: 7:5 6:4

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz