środa, 24 czerwca 2015

ATP Nottingham

Bolelli S. - Mannarino A.
Powyżej 23 gemów ::: 1,87 ::: Pinnacle ::: 1/10

W tym meczu liczę po prostu na 3 setowy mecz, albo przynajmniej zacięty z tie-brekami. Bolleli co by o nim nie mówić, ma genialny sezon. 19:15 to jego bilans, a dla porównania rok temu obijał się przede wszystkim w challengerach. W Queen's Club dwa zwycięstwa i masakryczna porażka z Gasquetem, tutaj również dwa zwycięstwa. Zresztą Włoch często traci sety, pomimo dobrej gry, nawet podczas French Open prowadził z Davidem Ferrerem 2:1 w setach po czym przegrał kolejne 2 sety.
Mannarino również na trawie radzi sobie całkiem dobrze. Francuz to typowy player na taką nawierzchnię czy hale. W Hertogenbosch zatrzymał go zwycięzca turnieju Mahut, w Londynie Cilic który lubuje grę na kortach trawiastych. Kto wygra? Trudno powiedzieć, dlatego też taki typ.

Wynik: 3:6 6:4 6:4

Sousa J. - Simon G.
Simon G. ::: 1,54 ::: Pinnacle ::: 2/10

Simon poprzedni turniej również zaczął bardzo kiepsko, bronił tam piłek meczowych, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu półfinału turnieju i ciężkiej 3 setowej porażce z Andersonem. Tutaj w Nottingham podobny scenariusz i męczarnie z Granollersem, ale jak znam Fracuza to tylko lepiej dla niego. Gilles potrafi rozkręcić się niesamowicie podczas turnieju.
H2H 1:1 z lat 2014-2015, oba mecze były bardzo zacięte to jednak na trawie większe szanse daje bardziej doświadczonemu Simonowi. Sousa miał świetny rok temu występ na trawie w Hertogenbosch, ale wystarczy zobaczyć z kim on grał i już ten magiczny półfinał nie robi wielkiego wrażenia.

Wynik: 4:6 1:6