Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

sobota, 29 sierpnia 2015

ATP Winston-Salem 2015

Herbert P. - Anderson K.
Anderson K. -1,5 seta ::: 1,84 ::: Pinnacle ::: 1/3
Anderson K. -2,5 gema ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 1/3

Szacun za to co zrobił Herbert w tym turnieju. Zawodnik z 140 miejsca spotka się z rankingową 15. Francuz wygrał tutaj razem 8 meczów, a w 3 stracił seta. Powiem tylko tyle - tego już za wiele. Hiszpan Carreno-Busta prowadził 4:6 4:5 z przełamaniem czyli serwował po mecz, po czym został odłamany i ostatecznie przegrał całe spotkanie. Półfinał ze Stevem Johnsonem... pierwszy set 3:6 w plecy dla Herberta, później od razu przełamanie w drugim secie, robi się 1:3, a warto dodać, że Francuz jeszcze bronił wcześniej dwóch BP na podwójne przełamanie. Dalszy scenariusz zapewne znacie.
Moim zdaniem tego już za wiele i limit szczęścia w tym sezonie został wyczerpany do granic możliwości. Po drugie jest to finał, więc Francuza może zejść presja, dla Andersona to jakby powiedzieć "codzienność" co by przez to nie mówić. Skoro doszedł do finału to prawdopodobnie będzie chciał go wygrać, a okazja nie lada, bo przeciwnik z 140 miejsca w rankingu. Anderson tylko w pierwszym meczu turnieju z Kukushkinem stracił set, później wszystkie mecze miał zupełnie pod kontrolą. Liczę na jednostronny mecz, chociaż będę kibicował Herbertowi.

Wynik: 4:6 5:7