ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

niedziela, 27 września 2015

ATP Kuala Lumpur 2015

Groth S. - Becker B.
Groth S. ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 1/3

Becker ma 178 cm wzrostu, czyli jest to dość mało jak na tenisistę, a to się równa najczęściej słaby serwis, ale za to dobre poruszanie się po korcie. 34 lata na karku, jeszcze rok temu coś tam w ATP działał - wygrywał spotkania, w Kuala Lumpur 2014 wygrał dwa mecze, ale w tym roku? Bardzo słabo wygląda, chociaż nie da się ukryć faktu, że w większości swoich meczów które nawet gdy przegrywał to potrafił postawić czoła. Rok temu 20 zwycięstw na hardzie, w tym roku tylko 4 i to mówi nam wszystko o jego formie.
Groth za to wręcz przeciwnie w roku 2015. Z poziomu gry przede wszystkim w Challengerach przeskoczył w ładnym stylu do ATP co zaowocowało bilansem w tym roku 18-19, gdzie rok temu to było tylko 9-13 (2013 1-3). Groth to przede wszystkim serwis, na US Open Series przede wszystkim w Waszyngtonie pokazał całkiem niezły tenis. Rok temu próbował swoich sił na turnieju w Shenzhen i urwał set w drugim meczu turnieju Tommiemu Robredo który doszedł do finału grając genialne spotkanie z Andy Murrayem mając kilka piłek meczowych, następnie zagrali "rewanż" w Valencii i znowu był horror na korcie.

Wynik: 1:6 (6)6:7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz