ZAMKNIJ TO OKNO, EWENTUALNIE OPUŚĆ STRONĘ

Przeglądając tą stronę powinno wyłaczyć się AdBlocka bądź inne oprogramowanie blokujące reklamy!

UZYSKASZ WTEDY MOŻLIWOŚĆ PRZYZNANIA BONUSU 400 PLN + 400 PLN

PRZECZYTAJ UWAŻNIE PONIŻSZY KOMUNIKAT

Strona zawiera treści związane z hazardem, są one przeznaczone dla osób DOROSŁYCH które ukończyły +18 lat.

Upewnij się czy w państwie w którym teraz przebywasz lokalne prawo pozwala Ci bez konsekwencji uczestniczyć w różnych grach hazardowych.

C.O.W. - Czytamy Obstawiamy Wygrywamy zajmuje się analizą spotkań najczęściej z tenisa ziemnego o randze ATP oraz przedmeczowym typowaniem zakładów sportowych.

Na stronie znajdują się reklamy firm bukmacherskich oraz różnych innych usług finansowych i inwestycyjnych.

Kryptowaluty - Bitcoina już masz?

wtorek, 29 września 2015

ATP Kuala Lumpur & Shenzhen 2015

Becker B. - Chardy J.
Bolelli S. - Estrella V.
Chardy J. & Bolelli S. ::: 1,83 ::: Pinnacle ::: 1/3 

H2H 0:1 z 2012 roku gdzie Chardy wygrał po 3 setach na turnieju z nawierzchnią ziemną. Nie bez powodu Becker jest na 74 miejscu w rankingu, a Chardy w pierwszej 30. 34-letni Niemiec mieszkający bodajże w Stanach Zjednoczonych ma ten sezon bardzo słaby o czym już pisałem wczoraj, pokonał co prawda Grotha, ale Australijczyk też nie jest jakimś mocarzem tenisa, bazuje swoją grę przede wszystkim na serwisie. Chardy to klasa światowa o ile jest w formie, a skoro przeszedł już 1 rundę to może nawet powalczyć o pełną pulę w tym turnieju.
Bolelli jak już pisałem to niezwykle równy i solidny tenisista w 2015 roku. Wiele meczów wygrywa, gra dobrze przy siatce, gra w wielu turniejach, jest w rytmie meczowym i całkiem przyjemnie to się wszystko ogląda. Estrella na hardzie nie jest już taki mocny jak na mączce, ostatnie wyniki ma bardzo słabe, zresztą po tym wygraniu pierwszego turnieju ATP w karierze na początku tego roku, Dominikanin mocno przygasł ze swoją formą. Pokonanie Ebdena jeszcze o niczym dobrym tak naprawdę nie świadczy.

Wynik I: 7:5 1:6 7:5
Wynik II: 6:0 4:0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz